خدمات

همراه با شما هستیم

خدمات پژوهشیار

جهت خواندن توضیحات بیشتر درباره هر کدام از خدمات لطفا بر روی آن کلیک بفرمایید.

خدمات نگارش پایان نامه

پایان‌نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامه دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل و یا تجارب عملی و یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائه پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی و یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌ شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی اساتید نگارش و تدوین می‌شود. پایان‌نامه با عنوان و محتوای تکراری در هیچ سیستم آموزشی و در هیچ مقطع تحصیلی‌ای تعریف نشده‌است و همه دانشجویان موظف به نگارش پایان‌نامه با موضوع و محتوای جدید هستند.اغلب پایان نامه های دوره کارشناسی به صورت نوشتاری حاصل از گردآوری تحقیقات دیگر می باشد. در حالی که پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری لزوماً باید موضوع جدیدی را مورد هدف قرار دهد(ویکی پدیا).

پايان نامه به عنوان خروجي حاصل از تلاش و دانش اندوزي در مقاطع مختلف تحصيلي دانشگاه ها از اهميت و جايگاه ويژه اي برخوردار است. در واقع پايان نامه را مي توان آئينه تمام نماي فعاليت هاي علمي دانشجو در دوران تحصيل دانست كه صرف نظر از ابعاد علمي آن بيان كننده تجارب مشهود و انعكاس يافته مجموعه فراگرفته هاي وي در طول دوران تحصيل است. ابعاد، زوايا و غناي پايان نامه ها با توجه به افزايش مقطع تحصيلي (کاردانی، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري) افزون می شود.

موسسه پژوهش یار در زمینه نگارش کامل پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری و همچنین مشاوره نگارش آن توسط دانشجو خدمات مناسبی ارائه می‌کند. خدمات نگارش کامل پایان نامه در رشته‌های مدیریت کلیه گرایشها، حسابداری و مالی، اقتصاد، حقوق، روانشناسی، جامعه شناسی، مهندسی صنایع، و… ارائه می‌گردد.

خدمات نگارش مقاله

در سال ۲۰۱۳ محققان ایرانی با تولید بیش از ۲۷ هزار مقاله موفق به کسب رتبه بیستم در تولید علم جهانی شده اند. رتبه ای که نشان از همت و تلاش فراوان محققین گرانقدر کشورمان دارد و با توجه به حجم بالای تحقیقات و پژوهشهای صورت گرفته در کشور انتظار می رود این رتبه ارتقاء بیشتری یابد. نگارش یک مقاله تخصصی که بتواند پذیرش ژورنالهای معتبری همچون ISI  یا ISC را اخذ کند کار آسانی نیست و نیاز به تخصص و تجربه کافی در این زمینه را دارد.  بیشتر پایان نامه ها و پژوهشهای انجام شده در دانشگاه ها، پتاسیل استخراج حداقل یک مقاله با کیفیت بالا را دارند، اما بسیاری از پایان نامه ها به مقاله مناسب جهت چاپ تبدیل نمی شوند.

نگارش مقاله و استخراج مقاله از پایان‌نامه که منطبق با استاندارهای ژونال مقصد باشد کاری زمانبر است. بنابراین بسیاری از دانشجویان از انجام آن خودداری می کنند. موسسه پژوهش یار با سابقه ای طولانی در این حوزه می تواند راهگشای بسیاری از شما متقاضیان عزیز باشد. ما وقت شما را برای خود شما محفوظ نگه میداریم و مقاله ای با استانداردها مورد نظر تهیه و نگارش می کنیم.

انجام یک تحقیق علمی ارزشمند، استخراج مقاله از آن، نگارش آن بر مبنای استانداردهای جهانی، تصحیح، ویرایش و انتخاب ژورنال مناسب، تغییر فرمت مقاله بر اساس فرمت ژورنال انتخابی و ارسال مقاله، انجام تغییرات مدنظر داوران و پاسخ به سئوالات آنها و در نهایت چاپ یک مقاله علمی فرآیندی دشوار است که می تواند ماهها به طول انجامد و با توجه به موانع موجود، بسیاری از محققین زمان، حوصله و انرژی کافی برای طی این پروسه را ندارند، از دیگر سوی داشتن یک مقاله علمی معتبر برای فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی اجتناب ناپذیر است و علاوه بر اعتبار جهانی و ارزش معنوی آن که نشر دانش می باشد جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور و قبولی در مصاحبه دکتری و حتی یافتن شغل ضروری است. از این روی، موسسه شریف یار با همیاری طیف وسیعی از مشاوران و متخصصین حرفه ای و اساتید برجسته کشور در رشته های مختلف و در قالب دو سامانه تخصصی یکی در حوزه نگارش مقالات تحت عنوان سیمانا و دیگری در حوزه چاپ مقالات تحت عنوان سیمادا، در تلاش است تا با کمک به محققین جوان کشور و تسهیل و تسریع فرآیند طولانی و دشوار نگارش و چاپ مقاله گامی هر چند کوچک در اعتلای بیشتر نام میهن عزیزمان در تولید علم جهانی بردارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این دو سامانه و خدمات قابل ارائه توسط موسسه شریف یار می توانید به صفحات نگارش مقاله و چاپ تضمینی مقاله مراجعه نمایید.

خدمات در حوزه نگارش مقالات:

۱)     انتخاب موضوع و نگارش مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات ؛

۲)     استخراج مقاله از پایان نامه؛

۳)     بازنویسی مقالاتی که در داوری ژورنال تخصصی رد (reject) شده اند؛

۴)     ویرایش و اعمال اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استانداردهای محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر .

۵)     نگارش مقالات در سطوح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی صورت گرفته.

۶)     نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی، مقالات علمی پژوهشی، مقالات مروری(Review)، مقالات کنفرانسی(proceeding)،نگارش مقالات  Survey، و …

۷)     تصحیح و تکمیل مقالات نگارش شده.

خدمات تجزیه و تحلیل آماری(فصل چهار)

بسیاری از تجزیه و تحلیل های آماری نیاز به داشتن تخصص در زمینه نرم افزارهای آماری دارد. اما با توجه به کاربرد بسیار اندک این نرم افزارها، دانشجویان و پژوهشگران گرامی نیازی به یادگیری آنها احساس نمی کنند و در مرحله نگارش پایان نامه ها، مقالات و پژوهش های خود می توانند از خدمات دپارتمان آماری موسسه پژوهش‌یار استفاده نمایند.

خدمات موسسه پژوهش‌یار عبارتست از:

  • تجزيه و تحليل آماري داده هاي بدست آمده از پرسشنامه
  • نگارش کامل فصل چهارم پایان نامه
  • تجزيه و تحليل آماري مقاله
  • تجزيه و تحليل آماري اطلاعات حاصل از آزمايشات و تحقيقات علمي و آناليز آماري آنها
  • اجراي انواع آزمونها و روشهاي آماري (اعم از آزمونهاي پارامتري و ناپارامتريک)
  • مدل سازي معادلات ساختاري و برازش مدل مفهومي با نرم افزارهای لیزرل (Lisrel)، Amos و Smart PLS و …
  • تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره از قبیل: تحليل سلسله مراتبي يا AHP، TOPSIS، VIKOR، Dimatel ، منطق فازی، تحلیل شبکه ای ANP با نرم افزار Expert Choice
  • اقتصادسنجي و تحلیل آماری داده های مالی با نرم‌افزار Eviews،
  • داده کاوي يا data mining
  • شش سیگما با Minitab

ضمنا انجام پروژه هاي آماري (پر کردن پرسشنامه ها و جمع آوري داده ها در تحقيقات ميداني)، ارائه راهنمايي-مشاوره و آموزش تلفني در زمينه کار با نرم افزارهاي تحليل آماري، آموزش تحليل آماري و تدريس خصوصي آمار به صورت حضوري در محل دفتر کار، تحقيقات بازار و بازارسنجي نيز از خدمات ماست.

خدمات نگارش پرسشنامه

تهیه و تدوین پرسشنامه های محقق ساخته و همچنین تهیه پرسشنامه های استاندارد در حوزه های مختلف

برای ارسال درخواست میتوانید از فرم زیر استفاده کنید