دپارتمان صنایع و عمران مدیریت ساخت

در مهندسی صنایع، رشته های مهندسی، کسب و کار و ارتباطات، مهندسی کامپیوتر، ریاضیات، مدیریت تولید، کنترل فرآیند و روانشناسی با هم ادغام شده اند. مهندسین صنعتی آموزش فنی و درک مردم را فرا می گیرند تا کارایی و کیفیت را در هر شرایطی بهبود بخشند. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه مهندسی صنایع را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

 

گرایش های رشته مهندسی صنایع:

رشته مهندسی صنايع دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

 • بهينه سازي سيستم ها (system optimization)
 • سیستم های سلامت (Health systems)
 • مديريتنوآوری و فناوری (Innovation and Technology Management)

درک عمیق از مفاهیم و روش های نوآوری و مدیریت فناوری و مهارت های کاربردی در زندگی واقعی را ارائه می دهد. این رشته برنامه ریزی، طراحی، بهینه سازی، بهره برداری و کنترل محصولات تکنولوژیکی، فرآیندها و خدمات را نیز در بر می گیرد. این رشته در بخش های صنعتی، تجاری، شرکت های چند ملیتی، سازمان های دولتی و سازمان های بین المللی، موسسات تفکر و موسسات غیر انتفاعی (NPOs و غیره) کاربرد دارد. همچنین کاربردهای آن را می توان در پژوهش و مهندسی در بخش های علمی و مهندسی در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی عمومی و غیره و مدیریت تحقیقات نیز مشاهده نمود.

 • سيستمهای مالی (Financial systems)
 • لجستيكو زنجيره تأمين (Logistics and Supply Chain)
 • مديريت پروژه (Project management)

مدیر پروژه، مسئول مدیریت پروژه است. مسئولیت های مدیریت پروژه عبارتند از ایجاد اهداف واضح و قابل دستیابی برای پروژه، ساخت الزامات پروژه و مدیریت محدودیت های سه گانه برای پروژه ها: هزینه، زمان و دامنه. این رشته شما را برای مدیریت و هدایت تیم پروژه در طیف وسیعی از محیط های تجاری، آماده می کند. این رشته، اصول کسب و کار و رهبری را با استراتژی ها و مهارت های لازم برای شروع، برنامه ریزی، اجرای، کنترل و بستن پروژه ها ترکیب می کند. کاربردهای این رشته را می توان در تجزیه و تحلیل نیازهای سازمانی، ارتقاء سیستم ها، ارزیابی هزینه، مزایا و خطرات یک پروژه جدید، تعیین نیازهای پرسنلی، برنامه ریزی و هدایت پروژه ها و مذاکره مشاهده نمود.

 • سيستم هاي كلان اقتصادی و اجتماعی (Macroeconomic and social systems)
 • آينده پژوهی (Futurology)
 • مديريت مهندسی (Engineering management)

مدیریت مهندسی یکی از آن رشته هایی است که با تقاضای روز افزون مواجه است. این رشته ترکیب است از مهندسی با موضوعات اصلی و موضوعات. این رشته به مطالعه مهارت های مهندسی و کسب و کار مورد نیاز برای توسعه راه حل های ابتکارانه جهت رفع مشکلات پیچیدۀ تجاری می پردازد. دارندگان این مدرک می توانند به عنوان مدیران مهندسی در زمینه های مختلف کار کنند. مهندسی صنایع، مهندسی برق، مهندسی شیمی و شرکت های مهندسی عمران همه نیاز به مهندسین دارند. این افراد می توانند به عنوان یک مدیر پروژه مهندسی، یک تحلیلگر ارشد، تحلیلگر اصلی سیستم و مدیریت مهندسی در ساخت و ساز کار کنند.

 • كيفيتو بهره وری (Quality and Productivity)
 • سيستمهاي كلان (Micro-systems)

 

در این بخش قصد داریم به ارائه موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مهندسی صنایع | مدیریت سیستم و بهره وری بپردازیم:

 • شناسایی عوامل موثر بر سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در بانکداری الکترونیک با رویکرد فازی.
 • ​مدلسازی مهندسی رزیلینس با رویکرد مدیریت ​ایمنی به روش DEA ANP و TOPSIS.​
 • ​بررسی تاثیرمعیارهای مالی و غیرمالی ارزیابی عملکرد کارکنان بر رضایت شغلی.
 • ​بررسی تاثیر ابعادمدیریت ارتباط با مشتری ​بر عملکرد بانکی در بانک ؟؟؟؟ .

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

موضوعات پایان نامه مدیریت زنجیره تامین و تولید:

بررسی نقش و اثر جریان اطلاعاتی بین خرده فروش، عمده فروش و تولید کننده (در شرایط ساخت و نگهداری)در یک زنجیره: مطالعه موردی در شرکت سایپا:

سوالی که در با وجود ایجاد و توسعه انواع سیستم های اطلاعاتی حسابداری و ارتباطی وجود دارد، این واقعیت است که هنوز جریان اطلاعاتی وقتی به خوبی در زنجیره ایجاد نمی­شود، چگونه می­توان تولید مناسب را برنامه ریزی نمود؟. این تحقیق درصدد است خط تولیدی را فرض نماید که همانند شرکت سایپا درصدد است تا بخشی را تولید تا حد مشخصی تکمیل نماید و سپس انبار نماید تا بر حسب تقاضای بازار، بقیه عملیات را انجام داده و ارائه نماید؛ سوالی که پیش روی این تحقیق است بر این منوال است که اگر اطلاعات به درستی و بدون اغتشاش از خرده فروش به عمده فروش و به طور مناسب به تولید کننده برسد، تصمیمات تولید و انبارش به چه نحو است و در صورتی که این اطلاعات دارای نقصان باشد، تصمیمات باید چگونه اتخاذ شوند. با وجود تشابه بین این تحقیق و مقاله لی و ژانگ (۲۰۱۵)، در نظر گرفتن چندین محصول و نیز تعیین قیمت در دو حالت فروش محصول نیمه آماده و آماده شده در قالب یک مدل دو هدفی، به نوآوری های این تحقیق خواهد افزود.

ارائه یک مدل تولید-توزیع با در نظر گرفتن تقاضای غیرقطعی در بازار قطعات یدکی

نگرانی اصلی در زمینه قطعات یدکی آن است که اگر تقاضای بازار به شدت بالا باشد، نمی­توان لحظه ای تامل نمود و انبارها باید مورد توزیع قرار گیرند و در صورتی که تقاضا نباشد، باید تولید در کمترین شرایط باشد تا بتواند با انبارش زیاد و نیز هزینه خواب سرمایه مواجه نشود. در چنین شرایطی سوال دومی مطرح می شود مبنی بر اینکه طراحی شبکه توزیع و میزان توزیع در هر مقطع به چه نحوی باید یعنی اولاً شبکه دارای چه توپولوژی­ای باشد و در هر مقطع چگونه با این شبکه رفتار شود.

بررسی اثر تسهیم اطلاعات و هماهنگ سازی موجودی در زنجیره برای مقابله با اثر شلاق چرمی

همواره نباید مسئولیت تولید و نگهداری موجودی را بر عهده تولید کننده انداخخت و می توان زنجیره را به نحوی طراحی نمود که هر یک از حلقه های زنجیره، مقداری موجودی نگهداری نماید. بحث برنامه ریزی تولید، برنامه ریزی تهیه منابع از تامین کنندگان، توزیع بین خرده فروشان و نیز لجستیک معکوس در این تحقیق به صورت یک مدل چندسطحی ارائه خواهد شد. در نظر گرفتن اثر شلاق چرمی سبب خواهد شد تا به طور ویژه به بهینه سازی نحوه مقابله با این پدیده از طریق مدیریت موجودی در کنار سایر هزینه ها پرداخت.

ارائه مدل مبتنی بر تئوری بازی برای ایجاد مشارکت در زنجیره تامین الکترونیکی:

از اين رو پژوهش حاضر به بررسي سود حاصل از همكاري موجوديت هاي معرفي شده در مدل مفهومي زنجيره تامين گردشگري مي پردازد و سود حاصل از كل زنجيره تامين(در حالت مشاركت) با سود حاصل از جمع تك تك موجوديت ها (در حالت غير مشاركت ) مقايسه مي گردد، درنهايت سعي بر اين است كه بتوان از نتايج اين تحقيق در پيشنهاد ايجاد يك بازار الكترونيكي دراين زمينه بهره جست . نوآوري اين پژوهش در نظرگرفتن دو حالت مشاركتي و غير مشاركتي موجوديت هاي زنجيره تامين گردشگري و استفاده از نظريه بازي ها جهت بررسي سود هر يك از اين دو حالت مي باشد.

طراحی شبکه توزیع محصولات زنجیره تامین با قیمت گذاری اقلام:

سوال اصلی که این تحقیق درصدد است بدان پاسخ دهد این است که آیا باید قیمت یک محصول با توجه به بسیاری از شرایط در تمامی مناطق جغرافیایی یکسان باشد یا باید بر اساس هزینه­ها، دوری و نزدیکی، میزان تقاضا و بسیاری از ابعاد دیگر، تمایزی در قیمت­گذاری رعایت شود. به عبارت بهتر، این تحقیق تلاش خواهد نمود تا شبکه زنجیره تامین خود را به تحوی طراحی و سامان نماید که بتواند با در نظر گرفتن امکان قیمت­گذاری بر اساس توابع مطلوبیت مختلف، بهترین پیکربندی برای زنجیره را پیشنهاد دهد.

 ارائه مدل برنامه­ریزی ریاضی زنجیره تامین اقلام فاسدشدنی غذایی برای بهبود عملکرد و رضایت مشتری:

مسلماً مجموعه تامین­کننده، تولید کننده و عرضه کننده محصولات بسیار مشتاق هستند که علاوه بر کسب سود مناسب، رضایت مشتری را فراهم نموده و وی را ترغیب به خریدهای بعدی نمایند. در این بین باید مشخص شود که چگونه باید برنامه­ریزی صورت پذیرد تا هم هزینه­های تعامل (شامل هزینه­های حمل، موجودی، فساد اقلام غذایی و …) کاهش یابد و هم مشتری بواسطه هزینه و نیز کیفیت محصول بتواند بهترین عملکرد را انتظار کشد. مسلماً مطالعه یک زنجیره واقعی کمک شایان توجهی خواهد نمود.

ارائه مدل برنامه­ریزی ریاضی انبارهای عبوری در حالت عدم قطعیت میزان و زمان ورود و خروج و مقاصد مختلف:

مهمترین مسئله­ای که در جهان واقع با آن دست به گریبان هستیم مبحث عدم قطعیت است که می­تواند منجر به بروز حوادث مختلفی شود. یک انبار عبوری در غالب تحقیقات، دارای میزان تقاضای خروجی، حجم ورودی و زمان ورود و خروج قطعی است؛ این امر در حالی است که حتی دقیق­ترین پیش­بینی­ها نیز می­توانند دارای کمی تلرانس باشند و این امر سبب خواهد شد تا با زودتر رسیدن یک ورودی یا تحویل دیرتر یک خروجی، کلیه برنامه­ریزی­ها در این حوزه مورد سوال واقع شود. به عبارت دیگر برنامه­ریزی در چنین شرایطی می­بایست بصورت احتمالی یا فازی صورت پذیرد نه بصورت یک عدد شکننده.

 

بررسی مساله زنجیره تامین الکترونیکی در حالت محدودیت ارسال، موجودی و مسیریابی چندهدفی:

تاکنون مطالعات زیادی بر زنجیره تامین الکترونیکی انجام شده است که غالب آنها تنها درصدد بود­اند تا به بررسی و کاهش هزینه پرداخته و از سوی دیگر نیز تنها درصدد بوده اند تا با فرض وجود منابع کافی به بررسی بپردازند. این مطالعه بر اساس محدودیت منابع اعم از حمل، موجودی و سرمایه درصدد است نه تنها هزینه را کاهش داده بلکه رضایت مشتری را نیز به عنوان یک فاکتور موثر در نظر گیرد.

بررسی و ارائه مدل بهینه­سازی چندبخشی فازی با در نظر گرفتن اثر شلاق چرمی و ارزش ناخالص فعلی

یکی از مهمترین مشکلات زنجیره تامین را می­توان عدم پاسخ به نیاز یا از سوی دیگر، خواب سرمایه در قالب موجودی دانست. این موضوع در غالب تحقیقات با رویکردی کوتاه مدت نگریسته شده است لیکن در برخی مواقع ممکن است این موجودی زمان زیادی روی دست تولید کننده، توزیع کننده، تامین کننده و … بماند. از این رو در این تحقیق سعی خواهد شد تا به کمک متغیرهای فازی، به بررسی اثرشلاق چرمی بر بهینه­سازی ارزش خالص فعلی پرداخته شود.

استفاده از مدلسازی بازی­های چندسطحی برای تعیین تعادل در زنجیره با در نظر گرفتن اثر شلاق چرمی

بازیگران مختلفی می­توانند در یک زنجیره حضور داشته باشند. اگر آنها در یک توافق جامع حضور نداشته باشند و به عبارت ساده­تر نتوانسته باشند با یکدیگر به صورت استراتژیک متحد شوند، آنگاه منافع متفاوت و متضادی خواهند داشت که سبب خواهد شد نوعی بازی چندسطحی بین آنها شکل گیرد. در این شرایط سوال اصلی آن است که چه میزان موجودی تعادلی باید در هر لایه وجود داشته باشد تا همگان راضی شده و در عین حال زنجیره دچار کمترین نوسان ممکن شود.

انتخاب تامین­کننده بر اساس رویکرد تصمیم­گیری چندمعیاری و نیز برنامه­ریزی آرمانی برای بهبود عملکرد و تخصیص

مساله انتخاب تامین کننده یکی از مهمترین مسائل در زنجیره تامین است و بسیار در مورد آن صحبت شده است. با این وجود مطالعات کمی وجود دارند که توانسته­اند این مساله را با مساله مجاور خود عجین بدانند؛ به عبارت بهتر، باید بتوان علاوه بر شناسایی و انتخاب تامین­کننده، به نحوی تخصیص امور و کارها انجام پذیرد که حداکثر عملکرد زنجیره رخ دهد. به عنوان مثال اگر زنجیره­ای بخواهد ۳ نوع کالا تولید نماید و لازم باشد تا برای این اقلام تامین­کننده (ها) انتخاب نماید، اولاً باید بر اساس بسیاری از شاخص­ها به بررسی شایستگی تامین­کنندگان کاندید بپردازد (استفاده از تصمیم­گیری چندمعیاری) و نیز باید بتواند با وجود محدودیت­های مختلف و متضادی (همانند محدودیت بودجه، زمان تحویل، فاصله از تامین کننده و …) که در زنجیره وجود دارند، کارها را بدانها تخصیص دهد. چنین مطالعه­ای می­تواند به طور همزمان این دو مبحث را در کنار هم بررسی نماید.

ارائه مدلی جهت انتخاب تامین کننده چابک و مناسب برای در نظر گرفتن ضرورت­های زنجیره تامین سبز و محدودیت­های محیط زیستی به کمک DEMATEL فازی:

امروز محدودیت­های سازمان حفاظت از محیط زیست در هر کشوری به یکی از جدی­ترین چالش­های فراروی هر تامین­کننده و در سطح کلان بر زنجیره تامین تبدیل شده است. با توجه به بسیاری از ویژگی­های زنجیره تامین سبز که سبب رضایتمندی مشتری، جامعه و نهادهای نظارتی قلمداد می­شود، می­بایست هر دو سوی امر را که ایجاد محدودیت (توبیخ بابت رعایت نکردن استانداردهای زیت محیطی) و نیز تشویق (بایت رعایت استانداردهای بیشتر و بهتر از حداقل­ها) را در نظر گرفت. برای این منظور از ابزار DEMATEL فازی استفاده خواهد شد که خود نیز بر مبنای یک رویکرد بیم و امید استوار است. در این زمان بُعد دیگری به نام چابکی مدنظر قرار خواهد گرفت تا بتوان همزمان تامین کننده­گان را از این دو جنبه سنجید.

در نظر گرفتن انتخاب تامین کننده به کمک TOPSIS فازی و ارائه مدلی چندهدفه برای در نظر گرفتن استانداردهای زنجیره تامین سبز و تخصیص بهینه تقاضا به تامین کننده:

سوالی که مطرح می­شود این است که آیا تنها باید از یک جنبه به زنجیره تامین نگریست یا باید ابعاد مهمتر و الزامی را در این زمینه نیز مدنظر قرار داد؟. در چنین شرایطی به صورت یکپارچه و همزمان از دو مفهوم تصمیم­گیری چندمعیاری و مدلسازی ریاضی استفاده خواهد شد تا بتوان پاسخی به این موضصوع داد که کدامین تامین­کننده، به چه میزان تقاضا بدان تخصیص یابد و کدامین استانداردها را رعایت نماید ، خواهد بود.

 

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 

موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مهندسی صنایع:

شناسایی و رتبه­ بندی عوامل کلیدی موفقیت و شکست استقرار سیستم­های هوشمندی کسب­ وکار در سازمان­های ایرانی به کمک روش ویکور: مطالعه موردی صنعت خودروسازی:

چه عواملی و با چه درجه اهمیتی هستند که می­توانند سبب موفقیت شده یا در اثر بی­ توجهی موجب شکست استقرار یک سیستم هوشمندی کسب­ وکار در سازمان شوند؟ پس از شناسایی این وزن­ها و اهمیت آنها، اگر یک سازمان بخواهد از یک عامل کنترل را آغاز نماید باید از کدامین عامل شروع نماید تا بتواند بیشترین تاثیر را بر کنترل سایرین داشته باشد و به عبارت بهتر، سرنخ کدامین عامل (عوامل) هستند؟

برای پاسخ به این سوالات، لازم است تا به بررسی اهمیت عوامل و نیز نقشه­ای از روابط علی و معلولی بین این عوامل مشخص گردد تا تعیین شود که چه عواملی و با چه روابطی بر یکدیگر تاثیر می­گذارند. این نقشه را می­توان به مثابه یک نقشه عملیاتی با عوامل موفق­گر یا شکست دهنده یک چنین سیستمی دانست.

استفاده از سیستم استنتاج فازی برای شناسایی و درک روابط برای پیش ­بینی موفقیت یا شکست سازمان در پروژه­ های هوشمندی کسب­ وکار:

یکی از مهمترین مشکلات موجود در سازمان­های مایل به خریداری و استفاده از سیستمهای هوشمندی کسب­وکار این است که این سازمان­ها نمی ­دانند بنابر شرایط خویش باید بر روی کدامین جنبه بیشتر متمرکز شوند تا بتوانند متمرکز تر عمل نمایند. به عبارت بهتر، هر سازمان باید بر قامت خویش نگاهی بیندازد و ببیند که به کمک ابزار طراحی شده در این تحقیق، چه خطراتی ممکن است در سر راه خود ببیند که ممکن است در سر راه دیگری نباشد. برای این منظور لازم است تا بسته به شرایط سازمان­های مختلف، قوانین مختلفی شناسایی و کشف شوند.

 ارائه رویکردی برای هوشمندی دوجانبه در داده ­ها و فرآیندهای مشتری­ مدارانه و رقابتی:

هوشمندی کسب­ وکار به این واقعیت می­پردازد که بهتر است تا بر اساس داده­ های موجود، به تحلیل رفتارها پرداخته شود. با این وجود، برخی از مواقع لازم است تا سازمان­ها علاوه بر داده­های خویش به بحث و بررسی راجع به فرآیندهای خویش بپردازند. این فرآیندهای یک کسب­ وکار در یک سازمان است که آنها را از دیگر رقبا متمایز می­سازد و مشتریان را جلب می­نماید. استفاده از هوشمندی کسب و کار فرآیندی برای شناسایی نقاط قابل بهبود در فرآیندهای سازمانی باشد. ارائه یک مدل مناسب برای اجرای صحیح این سیستم­ها در صنعت خودرو به عنوان یک مطالعه موردی رخ خواهد داد.

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 

عمران مدیریت ساخت:

انجام پایان نامه مدیریت ساخت پروژه. کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت و پروژه یکی از گرایشهای دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران می باشد. برای موفقیت در پروژه های عمرانی داشتن دانش و مهارت های فنی پروژه کفایت نمی­کند، بلکه نیاز به توانایی و مهارت های مدیریتی نیز می باشد. انجام پایان نامه مدیریت ساخت و پروژه. هدف دوره، تربیت دانش آموختگانی است که از توانایی و دانش کافی در جهت برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه­ ها برخوردار باشند. از طرف دیگر این گرایش فقط محدود به مدیریت نیست بلکه مهندسی را نیز در بر می­گیرد. به عبارت دیگر فارغ التحصیلان این رشته مهارت­های لازم در تمام زمینه های مدیریت مانند امور قراردادها، برنامه ریزی و کنترل پروژه ها، هدایت و رهبری منابع انسانی را کسب می کنند، همچنین با زمینه های فناوری و اجرای سازه های مهم مانند پل ها، بنادر، سیلوها و ساختمان های مسکونی و اداری و مواد و مصالح ساخت آشنا می شوند.

 

در این بخش قصد داریم به ارائه موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مدیریت ساخت و ساز بپردازیم:

 • بررسی موانع پیاده سازی مهندسی ارزش در پروژه های انبوه سازی مسکن؛ مطالعه موردی.
 • بررسی نحوه بکارگیری مهندسی ارزش در بخش طرح و ساخت شرکتهای مهندسین مشاور.
 • ارزیابی روشهای ساخت پروژه‌های انبوه‌سازی مسکن با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره.
 • انتخاب پيمانکار مناسب در پروژه‌هاي ساختمانی با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP‎).
 • بررسی روشهاي ساخت مسکن و انتخاب روش مناسب با AHP‎.
 • آناليز کيفي و کمي ريسک در پروژه‌هاي ساخت مسکن.
 • پيش‌بيني هزينه ساخت در پروژه‌ها با روش فازي.
 • روش فرآیند تحلیل سلسله مراتبی و کاربرد آن در مسائل توزیع ، تسطیح و تخصیص منابع مالی.
 • کاربردهای نوین منطق فازی در میریت ساخت.
 • بررسی تاخیرات برنامه ریزی و کنترل پروژه و تصمیم گیری چند معیاره برای تغییرات.
 • کاربرد فرآیند تحلیل سلسله مراتبی در انتخاب سیستم بهینه ساخت جهت ساخت صنعتی مسکن.
 • شناسایی ریسکهای مالی ساخت مسکن و چالشهای موجود.
 • کاربرد روش تصمیم گیری چند معياره فازي در جهت ارزيابي عملكرد كاركنان.
 • تحليل سلسله مراتبي گروهي در شرايط عدم قطعيت در ساخت مسکن.
 • نحوه انتخاب بهترین روشهای تامین مالی در ساخت مسکن.
 • جایگاه مدیریت ساخت در بکارگیری فناوری‌های نوین ساختمانی.
 • نقش مدیریت زمان در کاهش هزینه‌های اجرائی پروژه ؛ مطالعه موردی.
 • ارائه مدل بهینه مدیریت زمان – هزینه پروژه های ساختمانی.
 • چالشها و راهکارهای مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM‎).
 • بررسی مدلسازی ساختمان سبز و مطابقت با آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان.
 • چالشهای احداث ساختمانهای سبز در کلانشهرها.
 • آسيب شناسي تامين مالي پروژه ها با رويكرد مديريت ريسك.
 • بررسي علل تاخير در ساخت پروژهاي عمراني ساختمانی؛ مطالعه موردی.
 • چالشهای حقوقی ادعاها در پروژه ها.
 • نحوه انتخاب فن آوري نوين ساختماني بارويكرد مديريت ريسك.
 • بررسي نقش فن آوري نوين ساختماني درسلامت و بهبود عملکرد نيروي انساني و توسعه صنعت ساختمان.
 • چالشها و راهکارهای روشهاي نوين تامين مالي پروژه ها از منظر مديريت ريسك.

 

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

Document

« با اطمینان و اعتماد کامل تمام امور پژوهشی خود را به ما بسپارید. »

زمان شروع پروژه شما فرا رسیده! ما در کنارتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *